pH Piccolo® s 9 cm elektrodou
Kód produktu
HI98111
pH tester s vyměnitelnou 9 cm elektrodou HI1280. Snadná manipulace.
|
€ 172.13
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 172.13
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 1,00 až 13,00 pH |
| Rozlišení | 0,01 pH |
| Přesnost | ±0,01 pH |
| Kalibrace | manuální, 2-bodová |
| Napájení | 3 x 1,5 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Sondy | HI1280 v ceně |
| Teplotní kompenzace | automatická, 0 až 70°C |
| Rozměry | 194 x 29 x 15 mm |
| Hmotnost (g) | 70 |
| Rozsah dodávky | testr, elektroda HI1280, kalibrační roztoky 4,01 a 7,01 v sáčcích, kalibrační šroubováček, baterie, přenosné pouzdro a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
