HALO2 pH testr na měření vína
Kód produktu
HI9810332
pH testr s Bluetooth vhodný pro měření pH vína, moštu a džusů. Plnitelná skleněná pH elektroda je opatřena systémem CPS bránícím ucpávání. Detailní informace
|
€ 190.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 190.00
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 12,00 pH, 0,0 až 60,0 °C |
| Rozlišení | 0,01 nebo 0,1 pH, 0,1 °C |
| Přesnost | ± 0,05 pH, ± 0,5°C |
| Kalibrace | 3bodová nebo 4 bodová (s Hanna Lab App) |
| Napájení | CR2032, cca 1000 h |
| Prostředí | IP65, 0 až 50°C; RH max. 95% |
| Sondy | Plnitelná skleněná s technologií CPS |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 51 x 206 x 21 mm |
| Hmotnost (g) | 55 |
| Rozsah dodávky | pH testr, pufry pH 3,00 a pH7,01 v 20ml sáčku (2 x 2 ks), čistící roztok na usazeniny, čistící roztok na skvrny od vína, skladovací roztok elektrody, plnící elektrolyt, pipeta, 3V lithiová baterie CR2032, certifikát kvality, návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
