Pool line pH/ORP/T tester vodotěsný
Kód produktu
HI981214
Vodotěsný přístroj, který měří pH, ORP a teplotu . Snadná výměna pH elektrody. Nerezové čidlo tohoto modelu umožňuje rychlé a přesné měření teploty.
|
8 102,16 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 696,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | ORP ±1000 mV; pH -2,00 až 16,00; teplota -5,0 až 60,0°C |
| Rozlišení | ORP 1 mV; pH 0,01; teplota 0,1°C |
| Přesnost | ORP ±2 mV; pH ±0,05; teplota ±0,5°C |
| Kalibrace | ORP tovární kalibrace, pH automatická, jedno nebo dvoubodová pomocí standardních pufrů (pH 4,01/7,01/10,01 nebo 4,01/6,86/9,18) |
| Napájení | 4 x 1,5 V baterie |
| Prostředí | -5 až 50°C; RH max 100% |
| Sondy | HI73127 vyměnitelná pH elektroda, pevný ORP senzor |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 163 x 40 x 26 mm |
| Hmotnost (g) | 100 |
| Rozsah dodávky | Tester, nástroj na výměnu elektrod, baterie, návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
