Úvod
Pool Line Combo pH/vodivost/TDS Tester
Pool Line Combo pH/vodivost/TDS Tester
Kód produktu
HI981304
HI98130 je robustní tester, který usnadňuje kontrolu pH, konduktivity a rozpuštěných látek přímo v provozu. Automatické funkce zajišťují spolehlivé výsledky. Vyměnitelná pH elektroda prodlužuje životnost testeru.
|
€ 191.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 191.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 14,00 pH; 0,00 až 20,00 mS/cm; 0,00 až 10,00 g/l; 0 až 60°C |
| Rozlišení | 0,01 pH; 0,01 mS/cm; 0,01 g/l; 0,1°C |
| Přesnost | ±0,05 pH; ± 80; ± 40; ±2% rozsahu EC/TDS; ±0,5°C |
| Kalibrace | pH: automatická, 1- nebo 2-bodová, 2 sady pufrů (pH 4,01 / 7,01 / 10,01 nebo pH 4,01 / 6,86 / 9,18); EC/TDS: automatická, 1-bodová, 12800 µS/cm nebo 1382 mg/L (nastavitelný TDS faktor 0,45 až 1,00) |
| Napájení | 4 x 1,5 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C; RH max 100% |
| Sondy | HI73127, vyměnitelná, v ceně |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 163 x 40 x 26 mm |
| Hmotnost (g) | 100 |
| Rozsah dodávky | Tester, nástroj na výměnu elektrod, baterie, návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
