HALO2 pH testr pro kůži a papír
Kód produktu
HI9810442
pH testr HI9810442 s Bluetooth disponuje plochou pH sondou z nízkoteplotního skla, která je uchycena v plastovém těle vhodném pro styk s plochami. Detailní informace
|
6 207,30 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 130,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
Parametry
| Rozsah | 0 až 12 pH, 0 - 50 °C |
| Rozlišení | 0,01 pH, 0,1°C |
| Přesnost | ± 0,02 pH, ± 0,5°C |
| Kalibrace | automatická, až 3 bodová |
| Napájení | CR2032, cca 1000 h |
| Prostředí | IP65, 0 až 50°C; RH max. 95% |
| Komunikace | Bluetooth |
| Sondy | skleněná, s plochým zakončením, keramické rozhraní |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 51 x 185 x 21 mm |
| Hmotnost (g) | 60 |
| Rozsah dodávky | pH tester se zabudovanou elektrodou, baterie, návod, 2 x 14 mL pH 7,01 HI70007, 2 x 14 mL pH 4,01 HI70004, 2 x 13 mL čisticí roztoky, certifikát kvality |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
