HALO2 pH testr na měření půdy
Kód produktu
HI9810302
Bluetooth GroLine pH testr se specifickou kónickou elektrodou
|
6 207,30 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 130,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 14,0 pH, 0 - 60 °C |
| Rozlišení | 0,01 pH, 0,1 °C |
| Přesnost | ± 0,05 pH, ± 0,5 °C |
| Kalibrace | automaticá až 3 bodová |
| Napájení | CR2032 baterie |
| Prostředí | IP65, 0 ažo 50°C; RH 95% max |
| Komunikace | Bluetooth |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 51 x 150 x 21 mm |
| Hmotnost (g) | 45 |
| Rozsah dodávky | pH tester se zabudovanou elektrodou, baterie, návod, 2 x 14 mL pH 7,01 HI70007, 2 x 14 mL pH 4,01 HI70004, 2 x 13 mL čisticí roztoky |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
