GroLine pH tester
Kód produktu
HI98118
Jednoduchý kapesný tester řady GrowLine.
|
2 940,30 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
2 430,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 14,00 pH |
| Rozlišení | 0,01 pH; 0,1°C |
| Přesnost | ±0,1 pH / ±0,5 °C |
| Kalibrace | automatická, 2-bodová kalibrace s použitím pH pufrů o hodnotě 4,01; 7,01 a 10,01 nebo 1-bodová kalibrace za pomoci Quick calibration solution |
| Napájení | 1.5V CR2032 (1 ks); použití cca 1000 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 100% |
| Teplotní kompenzace | automatická od 0 do 50°C |
| Rozměry | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnost (g) | 75 |
| Rozsah dodávky | Testr, 3 kusy HI50036 Quick Cal roztoku v 20 ml sáčcích, HI700601 čistící roztok v sáčku, baterie, manuál a certifikát kvality. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
