Úvod Blog Hanna Instruments Czech s.r.o. Specializované měření pH v potravinářství

Specializované měření pH v potravinářství

Bezpečnost potravin a integrita produktů jsou v každém výrobním potravinářském závodu na prvním místě a pro splnění průmyslových předpisů je potřeba dosáhnout vysokého standardu. 

Pro vyhovění předpisům HACCP je potřebné provádět testování ve více kontrolních bodech, abyste zajistili bezpečný a kvalitní produkt, který splní nebo překročí očekávání, pokud jde o estetiku, životnost a co je nejdůležitější, integritu.

Hanna Instruments je odborníkem na potravinářské aplikace

Speciální pH elektrody

Hanna Instruments nabízí širokou škálu pH elektrod, které jsou navrženy pro mnoho různých aplikací. Typ skla použitého pro měření pH, tvar baňky, materiál těla, typ solného můstku a konstrukce referenčního rozhraní a použitý elektrolyt jsou některé z parametrů, které předurčují elektrodu jako vhodnou pro určitou aplikaci.

Elektrody s dvojitým referenčním rozhraním jsou vhodné pro aplikace, kde je vhodné zabránit kontaminaci vnitřního prostředí elektrody chloridy nacházejícími se ve vzorku. pH elektrody Hanna Instruments jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly přesné a spolehlivé výsledky měření pH, bez obav o zkreslení hodnot z důvodu kontaminace vnitřního elektrolytu.

pH metry a elektrody pro potravinářství

pH metry Hanna pro použití potravinářství jsou odolné, přenosné, přitom mají výkon a funkce stolního počítače. V této řadě je k dispozici pět modelů pro měření potravin, mléka, masa, jogurtů a sýrů. Každý model je dodáván se speciální elektrodou a čisticími roztoky. Tyto vodotěsné přístroje splňují kritéria pro IP67 a lze je snadno ovládat jednou rukou.

Pro vědce a profesionály, kteří vyžadují přesné laboratorní výsledky v terénu, ve výrobním procesu nebo v laboratoři, jsou vhodné přístroje odolné a vodotěsné, které poskytují přesné výsledky. Vyberte si přístroj s elektrodou navrženou pro vaši aplikaci.

  • All-inclusive: Vše, co potřebujete pro stanovení v terénu i v laboratoři v přenosné sadě sestavené na míru, která zahrnuje pufry, údržbové roztoky a kádinky.
  • Odolný design: Můžete si být jisti, že váš pH metr odolá opotřebení v podmínkách provozu – jsou vodotěsné a odolávají prachu a nečistotám.
  • Důvěra v naměřená data: Diagnostický systém elektrod Hanna CAL Check™ vás upozorní na potenciální problémy s kalibrací. Budete se tak moci spolehnout, že vaše výsledky jsou pokaždé důvěryhodné.

Podívejte se na přístroj, který vás zajímá kliknutím na jeho název:

HI99164 Přenosný pH metr na jogurt (HACCP) 

HI99162 Přenosný pH metr na mléko (HACCP)

HI99161 Přenosný pH metr na potraviny a mléčné výrobky (HACCP)

HI99165 Přenosný pH metr na sýr (HACCP)

HI99163 Přenosný pH metr na maso (HACCP)

HI99163 Přenosný pH metr na maso

HI98169 Přenosný pH metr na víno

HI98161 Profesionální přenosný pH metr pro potravinářské účely

HI98165 Profesionální přenosný pH metr na sýr

HI98167 Profesionální přenosný pH metr na pivo

HI98164 Profesionální přenosný pH metr na jogurt

Který přístroj je vhodný pro vaši aplikaci? Kdykoliv nás kontaktujte na info@hanna-instruments.cz nebo telefonicky na +420 774 190 295 a +421 262 244 442, společně projdeme vaše potřeby a vybereme vhodné řešení. 

© 2024, Hanna Instruments Czech s.r.o., Mezi Vodami 1903/17a, Praha 4
IČ: 27202330, tel: 244 401 144, e-mail: info@hanna-instruments.cz

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky