Referenční elektroda
Kód produktu
HI5311
Referenční elektroda, skleněné tělo. Pro běžné použití a titrace, 4mm banana konektor.
|
€ 133.43
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 133.43
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozhraní | 1xkeramická frita, výtok: 15-20 µl/hod |
| Elektrolyt | 3,5M KCl |
| Materiál | sklo |
| Reference | dvojitá, Ag/AgCl |
| Délka kabelu | 1 |
| Prostředí | -5 až 100°C, max. tlak: 0,1 baru |
| Komunikace | 4 mm banánek |
| Rozměry | délka: 120 mm, průměr: 12 mm |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
