Pool line teploměr s IP68, zátěžová sonda na 3m kabelu
Kód produktu
HI985394
Voděodolný teploměr s CalCheck funkcí pro kontrolu přesnosti v provozu, materiály vhodné pro styk s potravinami, nerezová zatížená sonda na 3m kabelu, vysoká přesnost 0,2°C v rozsahu -20 až 50°C (nad 50°C přesnost 0,3°C).
|
€ 97.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 97.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -20 až 100°C |
| Rozlišení | 0,1°C |
| Přesnost | 0,2°C / 0,3°C (nad 50°C) |
| Délka kabelu | 3 |
| Prostředí | IP68 |
| Sondy | nerez, silikonový kabel |
| Rozměry | 107 x 59 x 17 mm |
| Hmotnost (g) | 150 |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
