Digitální refraktometer pro měření invertního cukru
Kód produktu
HI96804
Digitální refraktometr pro měření invertního cukru ve vodních roztocích.
|
€ 277.00
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 277.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | Obsah cukru: 0 až 85% hmotnostních; Teplota: 0 až 80°C |
| Rozlišení | Obsah cukru: 0,1% hmotnostních; Teplota: 0,1°C |
| Přesnost | Obsah cukru: ±0.2% hmotnostních; Teplota: 0,3°C |
| Napájení | 9V baterie |
| Optický systém | žlutá LED |
| Prostředí | IP65 |
| Teplotní kompenzace | v rozsahu 10 až 40°C automatická |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 420 |
| Rozsah dodávky | Přístroj, baterie, návod, certifikát kontroly kvality výrobcem. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
