Základní stolní pH metr
Kód produktu
HI2210-02
Laboratorní pH metr s univerzálním BNC konektrorem. Za výbornou cenu vysoká přesnost měření. Vhodný jak pro školy tak i pro výzkumní laboratoře.
|
€ 407.41
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 407.41
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | pH: -2,00 až 16,0; T -20 do 120,0 °C |
| Rozlišení | 0,01 pH; T 0,1°C |
| Přesnost | ±0,01; T ±0,4°C |
| Kalibrace | automatická 1 nebo 2 bodová pH kalibrace (5 definovaných pufrů: 4,01; 6,86; 7,01; 9,18; 10,01) |
| Napájení | 12 VDC |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Sondy | HI1131B skleněná elektroda s BNC konektorem a 1 m kabelem (v ceně přístroje); HI7662 teplotní čidlo z nerezové oceli s 1 m kabelem (v ceně přístroje) |
| Teplotní kompenzace | automatická nebo manuální od -9,9°C do 120,0°C |
| Rozměry | 235 x 220 x 109 mm |
| Hmotnost (g) | 1300 |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
