Úvod
Odvětví
Nápojový průmysl
Vinařství
Vpichový teploměr s horním čtením, rozsah -50 až 220°C, délka nerezové (AISI316) sondy 125
Vpichový teploměr s horním čtením, rozsah -50 až 220°C, délka nerezové (AISI316) sondy 125
Kód produktu
HI145-00
Teploměr ve tvaru T s velkým displejem a robustní sondou. Díky pevné konstrukci vhodný například pro kontrolu mraženého masa. Automatická kontrola s funkcí Cal Check při každém zapnutí pro zajištění kvality v potravinářském provozu.
|
2 188,89 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
1 809,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -50 až 220 °C |
| Rozlišení | 0,1°C (do 200°C); 1 °C (nad 200°C) |
| Přesnost | ±0,3°C (-20,0 až 90,0 °C); mimo ±0,4% rozsahu |
| Materiál | nerezová ocel |
| Prostředí | -10 až 50°C, max. RH 95% |
| Sondy | vpichová, nerezová, 125 x průměr 5 mm |
| Rozměry | 92 x 165 x 38 mm |
| Hmotnost (g) | 65 |
| Rozsah dodávky | Teploměr, baterie, držák např. na okraj hrnce, návod |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
