Teplotní datalogger: -30,0 až 10,0°C
Kód produktu
HI140CH
Datalogger pro kontinuální měření teploty v průběhu času. V souladu s HACCP. Možnost volby intervalu měření od 1 minuty až po 24 hodin. Regulace hlasitosti alarmu.
|
€ 117.13
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 117.13
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | -30,0 až 10,0°C |
| Rozlišení | 0,2°C |
| Přesnost | ±0,5°C |
| Napájení | 3 x 1,5V AA baterie |
| Komunikace | infrared komunikace s PC |
| Datová paměť | 7600 měření |
| Rozměry | 86,5 mm x 35 mm |
| Hmotnost (g) | 150 |
| Rozsah dodávky | přístroj, manuál a baterky. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
