Teploměr typu K pro všeobecné použití
Kód produktu
HI935005
Termočlánkový teploměr K-typu. Vodotěsné provedení pro měření v terénu. Detailní informace
|
€ 158.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 158.00
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
K-type thermocouple thermometer, Rozsah měření: -50.0 až 199.9°C and 200 až 1350°CParametry
| Rozsah | -50,0 až 199,9°C; 200 až 1350°C |
| Rozlišení | 0,1°C (-50,0 až 199,9°C); 1°C (nad 200°C) |
| Přesnost | ±0,2% z celého rozsahu |
| Kalibrace | 1-bodováv ledové lázni na 0°C |
| Napájení | 3 x 1,5V AA baterie, volitelné automatické vypnínání |
| Prostředí | -10 až 50 °C, RH max 100% |
| Sondy | termočlánky K-typu, HI766X serie (nutno doobjednat samostatně) |
| Rozměry | 150 x 80 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 235 |
| Rozsah dodávky | Teploměr, baterie a návod. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
