TDS metr; Rozsah měření: 0,00 až 10,00 g/L (ppt)
Kód produktu
HI86302
Lehký, přenosný TDS metr s automatickou teplotní kompenzací a manuální kalibrací. Tento přístroj umožňuje jednoduché a přesné měření bez nutnosti speciálního zacházení.
|
€ 149.47
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 149.47
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 - 10,00 g/L (ppt) |
| Rozlišení | 0,01 g/l (ppt) |
| Přesnost | ±2% rozsahu |
| Kalibrace | manuální jednobodová, otáčením trimru |
| Napájení | 9V/ cca. 200 hodiun provozu |
| Prostředí | 0 - 50°C; RH max 100% |
| Sondy | HI7632D/1 vodivostní sonda, 1 m kabel (v ceně) |
| Teplotní kompenzace | automatická 0 - 50°C s ß=2%/°C |
| Rozměry | 145 x 80 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 230 |
| Rozsah dodávky | Přístroj s HI7632D/1 vodivostní sondou, HI70032 kalibrační roztok v sáčku 1382 mg/L (ppm), baterie, manuál a ochranné pouzdro |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
