Stolní oxymetr HI2640
Další obrázky Detailní informace
Kód produktu: HI2640-02
Popis produktu Stolní oxymetr HI2640
Stolní oxymetr HI2640 pro měření rozpuštěného kyslíku a teploty. Dodává se s polarografickou membránovou sondou HI764080. Přístroj automaticky rozezná sondu a má dobře čitelný 5,5” displej. Přístroj neukládá data.
Technické informace
| Další parametry | |
|---|---|
| Rozsah | DO: 0.00 - 45.00 ppm; 0.0-ž 300.0 % saturace; T: -20.0 - 120.0°C |
| Rozlišení | DO: 0.01 ppm; 0.1 % saturace; T: 0.1°C |
| Přesnost | DO:± 1.5% odečtu ±1 digit; T: ±0.5°C |
| Kalibrace | 1 nebo 2 body v 0% (roztok HI 7040) a 100% (ve vzduchu) |
| Napájení | USB Typ C (5 VDC, 500 mA) |
| Prostředí | 0 až 50°C, 95 % relativní vlhkost, nekondenzující |
| Komunikace | USB-C; sonda: 3,5 mm (jack) |
| Rozměry | 205 x 160x 77 mm |
| Hmotnost (g) | 850 |
| Rozsah dodávky | Přístroj, HI764080 DO digitální elektroda, HI764026 držák elektrody, kabel USB-C na USB-C, roztok elektrolytu HI7041S, DO membrána 2x, o-kroužky (těsnění) 2x, návod, certifikát kvality přístroje a elektrody, USB C adaptér |
Související produkty k
Digitální sonda pro rozpuštěný kyslík, polarografická, teplotní čidlo
Obvykle 2 - 4 týdny
16 825,05 Kč
Nulový roztok pro měření rozpuštěného kyslíku, 500 ml
Skladem
849,42 Kč
Electrolyte solution for polarographic DO probes, 30 mL bottle
Skladem
882,09 Kč
Náhradní membrány pro kyslíkovou sondu HI764080
Skladem
3 038,31 Kč
Náhradní membrána pro kyslíkovou sondu HI764080
Skladem
607,66 Kč
Alternativní produkty k
Stolní oxymetr HI2641 se záznamem dat
Obvykle 2 - 4 týdny
22 378,95 Kč
Stolní multimetr HI2600 pro pH, ORP, konduktivitu, kyslík
Obvykle 2 - 4 týdny
17 805,15 Kč
Přístroj HI6000 bez modulů
Obvykle 2 - 4 týdny
29 566,35 Kč
Profesionální stolní oxymetr s optickou sondou
Obvykle 2 - 4 týdny
57 172,50 Kč
Profesionální stolní oxymetr s polarografickou sondou
Obvykle 2 - 4 týdny
42 797,70 Kč




