Přístroj HI6000 bez modulů
Kód produktu
HI6000-02
Základní stolní přístroj HI6000 bez modulů, s držákem na elektrody. Snadná instalace a výměna modulů. Lze použít libovolnou kombinaci 1 až 3 modulů. • Flexibilita multiparametrového měření • Plug-and-play design • Snadná instalace Detailní informace
|
29 566,35 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
24 435,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
Potřebujete poradit s výběrem? Klikněte v menu na „Kontakty“ a spojte se s obchodním zástupcem nebo zástupkyní.Parametry
| Rozsah | pH -2,00 do 20,00; ORP ±2000 mV; T -20,0 - 120,0 °C |
| Rozlišení | 0,1/ 0,01/ 0,001 pH; ORP 1/ 0,1 mV; T 0,1°C |
| Přesnost | ±0,1/ ±0,01/ ±0,002 pH; ORP ±0,2 mV; T ±0,2°C |
| Kalibrace | 5bodová pH kalibrace (8 definovaných pufrů 1,68, 3,00, 4,01, 6,86, 7,01, 9,18, 10,01, 12,45 a 5 uložitelných) s Calibration Check™ kontrolou směrnice 80-110% |
| Prostředí | 0 až 50°C, 95 % relativní vlhkost, nekondenzující |
| Komunikace | USB-A, USB-C, wifi a ethernet a RS232 |
| Teplotní kompenzace | automatická, poloautomatická nebo manuální |
| Rozměry | 205 x 160x 77 mm |
| Hmotnost (g) | 1200 |
| Rozsah dodávky | Přístroj, síťový adaptér 24 VDC, držák elektrod HI764060, kabel USB-C na USB-A, návod, certifikát kvality přístroje |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
Jak si vybrat správnou pH elektrodu
05. 05.
2025
2025




