Skládací teploměr pro ovoce a sáláty
Kód produktu
HI151-4
Termistorový tester s vpichovou sondou pro namátkovou kontrolu teploty potravin od mraženého masa / zmrzliny až po horký olej / karamel. Praktický skládací teploměr – otevřením se automaticky zapne. Opatřen ergonomickým držadlem.
|
€ 45.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 45.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -50,0 až 300,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C (-50,0 až 199,9°C) a 1°C (200 až 300°C) |
| Přesnost | -50,0 až -30,0°C a 170 až 199,9°C: ±0,4°C, -30 až 170°C: ±0,2°C; 200 - 300°C ±1°C |
| Materiál | nerezová ocel |
| Napájení | CR 2032/ cca 400 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | -30 až 50°C, IP 67 |
| Sondy | vpichová, 103 x 3 mm |
| Rozměry | 165 x 45 x 24 mm |
| Hmotnost (g) | 85 |
| Rozsah dodávky | Termistorový tester s vpichovou sondou, baterie a návod, certifikát kvality. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
