Pronto EC meter
Kód produktu
HI983304-02
|
€ 80.46
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 80.46
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Popis produktu
Pronaž EC meter, rozlišení: 0.01 µS/cm Rozsah měření: 0.00 až 19.99 µS/cm, 230VParametry
| Rozsah | 0,00 až 19,99 µS/cm |
| Rozlišení | 0,01 µS/cm |
| Přesnost | ±2% F.S. |
| Kalibrace | manuální, jednobodová, přes trimer |
| Napájení | 12 VDC |
| Prostředí | 0 až 50 °C, RH max 100% |
| Setpoint | 1,00 až 5,00 µS/cm |
| Teplotní kompenzace | automatická, 5 až 50°C s ß=2.4%/°C |
| Rozměry | 86 x 110 x 43 mm |
| Hmotnost (g) | 215 |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
