Přenosný oxymetr pro kulturu vodního prostředí; 10 m sonda kabel
Kód produktu
HI9147-10
Přenosný oxymetr pro kulturu vodního prostředí; sonda 10 m kabel. Nevyhnutelný pro kontrolu prostředí s vysokou biologickou záteží a pro organismy s vyšší citlivostí na obsah rozpuštěného kyslíku.
|
€ 655.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 655.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | O2: 0 - 50,0 mg/L; % nasycení O2: 0-600%; Teplota: -5,0 - 50,0°C |
| Rozlišení | O2: 0,1 mg/L; %nasycení O2: 1%; Teplota: 0,1°C |
| Přesnost | O2/%nasycení O2: ±1%; Teplota: ±0,2°C (bez chyby čidla) |
| Kalibrace | manuální, na nasycený vzduch |
| Napájení | 3x 1,5V AAA baterie, pro 1000 hodin provozu (bez podsvícení displeje) |
| Prostředí | 0-50°C, max. 95% nekondenzující vlhkosti |
| Sondy | HI76409/10 kombinovaná sonda pro rozpuštěný kyslík a teplotu, DIN konektor, 10 m kabel |
| Teplotní kompenzace | automatická, v celém rozsahu měření teplot; Kompenzace obsahu solí: manuální - zadání hodnoty v mg/L RL (TDS); Kompenzace nadmořské výšky: manuální (přednastavená výrobcem) |
| Rozměry | 185 x 72 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 450 |
| Rozsah dodávky | Oximetr, nakalibrovaná sonda HI76409/10, 2 náhradní membrány, roztok elektrolytu, manuál. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
