Pool Line pH kontroler s čerpadlem
Kód produktu
BL100-00
Jednoduchý procesní kontroler s integrovaným peristaltickým čerpadlem pro snadnou regulaci pH v bazénu. Kontroler je také dodáván ve variantách s průtočnou celou nebo přímé měření v potrubí.
|
16 138,98 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
13 338,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | pH 0,00 - 14,00; T - 5,0 - 105 °C |
| Rozlišení | pH 0,01; T 0,1 °C |
| Přesnost | ±0,01 pH; ; ±0,5°C |
| Kalibrace | pH kalibrace na pufry: automatická, 2-bodová (4,01; 7,01; 10,01 pH); pH procesní kalibrace: 1-bodová |
| Napájení | 100 - 240 VAC |
| Délka kabelu | 2 |
| Prostředí | 0 - 50 °C, max. 95% RHnekondenzující, IP 65 |
| Teplotní kompenzace | automatická |
| Rozměry | 90 x 142 x 80 mm |
| Rozsah dodávky | Kontroler, pH/T sonda HI10053, 3+3 sáčkové pH pufry 4,01 a 7,01, napájecí kabel, manuál a ceritfikát kvality |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
