Nástěnný teploměr s vpichovou sondou
Kód produktu
HI146-00
|
3 171,95 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
2 621,45 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Popis produktu
Wall-mounting precision thermometer; rozlišení: 0.1°C Rozsah měření: 50.0 až 150.0°CParametry
| Rozsah | -50,0 až 150,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C |
| Přesnost | ±0,3°C (-20 až 90°C) / ±0,5°C mimo |
| Materiál | nerezová ocel |
| Napájení | 1,5V AA |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH do 95% |
| Sondy | 160 x3 mm, 5 m kabel |
| Rozměry | 86 x 110 x 43 mm |
| Hmotnost (g) | 150 |
| Rozsah dodávky | Termistorový tester s vpichovou sondou, baterie a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
