Multirozsahové měření vodivosti
Kód produktu
HI8733
Multirozsahový konduktormetr disponující čtyřelektrodovou potciometrickou sondou HI 76302W, umožňující měření v širokém rozsahu. Tento model je vhodný pro měření jak v provoze, tak v terénu.
|
€ 560.00
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 560.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 - 199,9 µS/cm; 0 - 1999 µS/cm; 0,00 - 19,99 mS/cm; 0,0 - 199,9 mS/cm |
| Rozlišení | 0,1 µS/cm; 1 µS/cm; 0,01 mS/cm; 0,1 mS/cm |
| Přesnost | ±1% rozsahu |
| Kalibrace | 1-bodová, manuální |
| Napájení | 9V baterie, pro cca. 100 hodin provozu |
| Prostředí | 0 - 50°C; RH max 100% |
| Sondy | HI76302W 4-elektrodová potenciometrická sonda se zabudovaným teplotním čidlem, DIN konektor, 1 m kabel |
| Teplotní kompenzace | automatická, 0 až 50°C, ß=2%/°C |
| Rozměry | 145 x 80 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 230 |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
