Měření vlhkosti, teploty a rosného bodu
Kód produktu
HI9565
Kombinovaný teplotně-vlhkostní přístroj s vlastní uloženou kalibrací a možností měření rosného bodu
|
€ 361.57
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 361.57
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 - 100,0% RH; -10,0 - 60,0 °C T, - 20,0 - 60,0 °C rosný bod |
| Rozlišení | 0,1 % RH; 0,1 °C T; 0,1 °C rosný bod |
| Přesnost | +/- 2,5 % RH (0 - 90 % RH); +/- 3,5 % RH (90 - 100 % RH); +/- 0,4 °C T; +/- 2°C rosný bod |
| Napájení | 1,5 V AAA/ 10 000 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | 0 - 60 °C; 98 % RH nekondenzující |
| Sondy | Kombinovaná HI706023 vlhkost/teplota |
| Rozměry | 154 x 63 x 30 mm |
| Hmotnost (g) | 196 |
| Rozsah dodávky | Přístroj včetně sondy, 3 ks baterií a manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
