Magnetické míchadlo s krytem z nerezové oceli
Kód produktu
HI200M-2
Magnetické míchadlo s krytem z nerezové oceli, 220V.
|
€ 286.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 286.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Max. kapacita míchání | 1 litr |
| Rychlost míchání | max. 1000 rpm; min. 100 rpm |
| Materiál | AISI 316 nerezová ocel |
| Napájení | 220 V |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Rozměry | 120 mm x 120 mm x 45 mm |
| Hmotnost (g) | 710 |
| Rozsah dodávky | míchačka, míchací tyčinka a návod |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025
