Magnetické míchadlo s ABS krytem; 220V
Kód produktu
HI190M-2
Magnetické míchadlo s ABS krytem; 220V
|
4 867,83 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
4 023,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Max. kapacita míchání | 1 litr |
| Rychlost míchání | max. 1000 rpm; min. 100 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájení | 220 V |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Rozměry | 120 mm x 120 mm x 45 mm |
| Hmotnost (g) | 610 |
| Rozsah dodávky | míchačka, míchací tyčinka a návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
