Magnetická mini míchačka s držákem elektrody, světle žlutá
Kód produktu
HI181A-2
Magnetická mini míchačka s držákem elektrody, světle žlutá
|
€ 217.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 217.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Max. kapacita míchání | 1 litr |
| Rychlost míchání | min.: 100 rpm; max: 1000 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájení | 220/240 VAC |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Rozměry | průměr: 137 mm, výška: 51 mm |
| Hmotnost (g) | 640 |
| Rozsah dodávky | mag. míchačka a 1 x magnetická míchací tyčinka |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
