Magnetická míchačka k HI6000
Kód produktu
HI6000180
Snadno ovladatelná, lehká a kompaktní magnetická míchačka. Rychlost a směr míchání lze nastavit v HI6000 nebo ovládacím kolečkem. Chemicky odolný kryt. Možnost výběru otáčení: po směru hodinových ručiček, proti směru hodinových ručiček nebo střídavě (15, 30 nebo 45 sekund).
|
7 056,72 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 832,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Max. kapacita míchání | 1 litr |
| Rychlost míchání | 100-1500 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájení | napájení přístrojem HI6xx |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Rozměry | průměr 137 mm, výška 61 mm |
| Hmotnost (g) | 640 |
| Rozsah dodávky | míchačka, certifikát a návod |
Doplňující obsah
Novinky
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
Jak vybrat pH metr
03. 07.
2025
2025


