GroLine voděodolný EC/TDS tester
Kód produktu
HI98318
GrowLine voděodolný EC/TDS tester
|
2 907,63 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
2 403,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | EC: 0,00 až 6,00 mS/cm; TDS: 0 až 3000 ppm (500 CF); 0 až 3999 ppm (700 CF) |
| Rozlišení | 0,01 mS/cm; 10 ppm (mg/L); 0,1°C |
| Přesnost | pro EC/TDS ±2% z celého rozsahu; ±0,5°C |
| Kalibrace | 1-bodová kalibrace |
| Napájení | baterie CR2032 |
| Prostředí | 0 až 50°C. RH max 100% |
| Teplotní kompenzace | automatická od 0 do 50°C |
| Rozměry | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnost (g) | 75 |
| Rozsah dodávky | Testr, 4 ks Quick Cal roztoku pro rychlou kalibraci v 20 ml sáčcích, baterie, návod a certifikát kvality. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
