Fotometr pro stanovení vápníku a hořčíku
Kód produktu
HI96752
Fotometr na stanovení vápníku a hořčíku ve vodě.
|
€ 239.35
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 239.35
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | vápník: 0 až 400 mg/L (ppm); hořčík: 0 až 150 mg/L (ppm) |
| Rozlišení | vápník: 1 mg/L (ppm); hořčík: 1 mg/L (ppm) |
| Přesnost | vápník: ±10 mg/L ±5% odečtu; hořčík: ±3 mg/L ±3% odečtu |
| Metoda | vápník: oxalátová metoda; hořčík: kalmagitová metoda |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
