Fotometr pro stanovení stříbra
Kód produktu
HI96737
Přenosný fotometr pro stanovení stříbra metodou s PAN.
|
7 819,63 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 462,50 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,000 až 1,000 mg/L (ppm) |
| Rozlišení | 0,001 g/L |
| Přesnost | ±0,005 m/L ± 15% odečtu při 25°C |
| Metoda | s PAN |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
