Fotometr pro stanovení molybdenu
Kód produktu
HI96730
Přenosný fotometr pro měření molybdenu.
|
€ 224.07
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 224.07
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 až 40,0 mg/L |
| Rozlišení | 0,1 mg/L |
| Přesnost | ±0,3 mg/L ±5% odečtu při 25°C |
| Metoda | metoda merkaptooctové kyseliny |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
