Fotometr pro stanovení hliníku v přenosném kufříku
Kód produktu
HI97712C
Přenosný fotometr s metodou Aluminon na stanovení hliníku s rozsahem měření od 0.00 do 1.00 mg/L s CalCheck standardy
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 1,00 mg/L |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ± 0,02 mg/L nebo 4% |
| Metoda | Aluminon metoda |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, nůžky, hadřík, baterie, manuál, kufřík |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
