Fotometr pro stanovení dusitanů, LR (nízký rozsah)
Kód produktu
HI96707
Přenosný fotometr s metodou EPA na stanovení dusitanů v rozsahu měření od 0.000 do 0.006 mg/L.
|
7 320,50 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
6 050,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,000 až 0,006 mg/L |
| Rozlišení | 0,001 mg/L |
| Přesnost | ± 0,020 mg/L nebo 4% odečtu při 25°C |
| Metoda | EPA |
| Napájení | 9 V baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 360 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
