Fotometr na pH, volný a celkový chlor
Kód produktu
HI97710
Přenosný fotometr s DPD metodou na volný a celkový chlor, rozsah 0 až 5,00 Cl2. Fotometrické stanovení pH v rozsahu 6,5 až 8,5. Přesnost 3% u chloru a 0,1 pH. Možnost stanovení s DPD reagenciemi práškovými i kapalnými. Detailní informace
|
11 957,22 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
9 882,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Popis produktu
Parametry
| Rozsah | 0 až 5,00 mg/L Cl2, 6,5 až 8,5 pH |
| Rozlišení | 0,01 mg/L Cl2, 0,1 pH |
| Přesnost | ±3% nebo ±0,03 mg/L Cl2, ±0,1 pH |
| Metoda | DPD metoda, prášky, kapky, fenol červeň |
| Napájení | Baterie 1,5 V AA, 3 ks |
| Prostředí | IP 67, 0 až 50°C, 0-100 % RH nekondenzující |
| Rozměry | 142.5 x 102.5 x 50.5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | Fotometr, 2 vzorkovací kyvety s uzávěrem, 9V baterie, návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
