Fotometr na amoniak, nízký rozsah
Kód produktu
HI97700
Přenosný fotometr s Nesslerovou metodou na stanovení amoniaku s kalibrací do 3,00 mg/L NH3-N.
|
€ 366.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 366.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 3,00 mg/l (ppm) jako NH3-N |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ±0,04 mg/L ±4% rozsahu |
| Metoda | Nessler |
| Napájení | Baterie 1,5 V AA, 3 ks |
| Prostředí | IP 67, 0 až 50°C, 0-100 % RH nekondenzující |
| Rozměry | 142.5 x 102.5 x 50.5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, baterie, manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
