DiST® 4 EC tester s pevně zabudovanou grafitovou sondou
Kód produktu
HI98304
Jednoduchý tester konduktivity s grafitovými elektrodami, které jsou odolné vůči oxidaci. Manuální 1-bodová kalibrace a automatická teplotní kompenzace. Nový model!
|
€ 71.00
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 71.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 19,99 mS/cm; 0,0 až 50,0°C |
| Rozlišení | 0,01 mS/cm; 0,1°C |
| Přesnost | ±2 % rozsahu; ±0,05°C |
| Kalibrace | automatická, jednobodová; kalibrační roztok HI70030 |
| Napájení | CR2032 baterie |
| Prostředí | 0 až 50°C; RH max 95% |
| Teplotní kompenzace | automatická od 0 do 50°C |
| Rozměry | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnost (g) | 68 |
| Rozsah dodávky | tester, sada roztoků, manuál a pouzdro. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
