Digitální refraktometer pro měření salinity přírodní a umělé mořské vody
Kód produktu
HI96822
Přenosný refraktometr s jednoduchou obsluhou poskytne spolehlivý výsledek do 1 minuty. Přístroj je vhodný i pro mořská akváriá.
|
9 049,59 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
7 479,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 50 PSU; 0 až 150 ppt; 1,000 až 1,114 rel. hustoty (20/20); -5.0 to 105.0°C |
| Rozlišení | 1 PSU; 1 ppt; 0,001 rel. hustoty (20/20); 0,1°C |
| Přesnost | ± 2 PSU; ±2 ppt; ±0,002 rel. hustoty (20/20); ±0,3°C |
| Napájení | 9V baterie |
| Optický systém | žlutá LED |
| Prostředí | IP65 |
| Teplotní kompenzace | v rozsahu 10 až 40°C automatická |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 420 |
| Rozsah dodávky | Přístroj, baterie, návod, certifikát kontroly kvality výrobcem. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
