Úvod
Princip měření
Fotometrie
Checkery
Checker®HC kapesní kolorimetr pro stanovení vápníku v mořské vodě
Checker®HC kapesní kolorimetr pro stanovení vápníku v mořské vodě
Kód produktu
HI758
Checker®HC na stanovení vápníku. Navržen jako přesnější alternativa k chemickým testovacích kitům. Poskytuje rychlé, přesné výsledky ve čtyřech krocích.
|
2 319,57 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
1 917,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Základní specifikace
Směs není klasifikována jako nebezpečná.
Parametry
| Rozsah | 200 až 600 mg/l Ca (ppm) |
| Rozlišení | 1 mg/l Ca (ppm) |
| Přesnost | ±6% naměřené hodnoty |
| Metoda | Adaptace metody s činidlem Zincon. |
| Napájení | 1 x 1,5V AAA |
| Optický systém | LED, 610 nm/křemíková fotodioda |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 95% RH nekondenzující |
| Rozměry | 81,5 x 61 x 37,5 mm |
| Hmotnost (g) | 64 |
| Rozsah dodávky | Checker®HC na stanovení vápníku, 2 testovací zkumavky s víčkem, sada reagencí na stanovení vápníku pro 15 testů, 1 baterie 1.5V AAA a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
