Úvod
Princip měření
Fotometrie
Checkery
Checker HC na stanovení celkové tvrdosti vody - nízký rozsah
Checker HC na stanovení celkové tvrdosti vody - nízký rozsah
Kód produktu
HI735
Jednoparametrový Checker HC na stanovení celkové tvrdosti vody v nízkém rozsahu. Přesnější alternativa k testovacích kitům. Snadné měření díky ovládání 1 tlačítkem. Poskytuje rychlé, přesné výsledky.
|
3 070,98 Kč
s DPH
Skladem
|
|
|
2 538,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 350 ppm (mg/l) CaCO3 |
| Rozlišení | 1 ppm (mg/l) |
| Přesnost | ±6 ppm ±6% měření @ 25 °C |
| Metoda | Kolorimetrická metoda dle EPA |
| Napájení | 1 x 1,5V AAA |
| Optický systém | LED 470 nm/křemíková fotodioda |
| Prostředí | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzující |
| Rozměry | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnost (g) | 64 |
| Rozsah dodávky | checker, 2 zkumavky s víčkem, sada reagencí (na 12 testů), stříkačka se špičkou, 1 baterie 1,5V AAA a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
