Checker HC na stanovení alkalinity v mořské vodě
Kód produktu
HI772
Jednoparametrový Checker HC na stanovení alkalinity v mořské vodě, 0 - 20 dKH. Přístroj na navržen pro měření ve slané vodě. Přesnější alternativa k testovacích kitům. Snadné měření díky ovládání 1 tlačítkem. Poskytuje rychlé, přesné výsledky.
|
€ 71.00
s DPH
Skladem
|
|
|
€ 71.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0 až 20,0 dKH |
| Rozlišení | 0,1 dKH |
| Přesnost | ±0,3 dKH; ±5% měřené hodnoty |
| Metoda | Kolorimetrická metoda |
| Napájení | 1 x 1,5V AAA |
| Optický systém | LED 610 nm/křemíková fotodioda |
| Prostředí | 0 až 50 °C, RH max 95 %, nekondenzující |
| Rozměry | 86,0 x 61,0 x 37,5 mm |
| Hmotnost (g) | 64 |
| Rozsah dodávky | checker, 2 zkumavky s víčkem, sada reagencí (na 25 testů), stříkačka se špičkou, 1 baterie 1,5V AAA a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
