Vodotěsný přenosný teploměr s 1m nerezovou sondou pro pivovarnictví
Kód produktu
HI935012
Pivovarský teploměr potřebujete k zajištění přesných teplot během celého procesu vaření. Teploměr s krytím IP65 vydrží nárazy, pády a polití v reálném provozu, poskytuje špičkový výkon, zatímco extra dlouhá sonda zasahuje hluboko do varného tanku pro spolehlivá měření. Přesnost měření je ±0,1 °C.
|
€ 182.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 182.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -20,0 až 120°C |
| Rozlišení | 0,1°C |
| Přesnost | ±2°C (-10,0 až 80°C); ±1°C (50 až 100°C) |
| Napájení | 3 x 1.5V baterie, 4500 hodin neustálého používání |
| Prostředí | -20 až 50°C, RH max 100% |
| Sondy | FC762N2 teplotní nerezová sonda - 1 m dlouhá, pro použití v tancích, 1 m kabel, bílá rukojeť (v ceně přístroje) |
| Rozměry | 140 x 57 x 28 mm |
| Hmotnost (g) | 175 |
| Rozsah dodávky | Přístroj je dodáván se sondou, bateriemi a manuálem a ochranným pouzdrem |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025


