Thermo-Hygrometr s vlastní kalibrací
Kód produktu
HI9564
Kombinovaný teplotně-vlhkostní přístroj s vlastní uloženou kalibrací. Rozsah měření: RH 00.0 až 100.0%, Teplota 0.0 až 60.0°C
|
6 322,25 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 225,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | 0,0 - 100,0% RH; -10,0 - 60,0 °C T |
| Rozlišení | 0,1 % RH; 0,1 °C T |
| Přesnost | +/- 2,5 % RH (0 - 90 % RH); +/- 3,5 % RH (90 - 100 % RH); +/- 0,4 °C T |
| Napájení | 1,5 V AAA/ 10 000 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | 0 - 60 °C; 98 % RH nekondenzující |
| Sondy | Kombinvoaná HI706023 vlhkost/teplota |
| Rozměry | 154 x 63 x 30 mm |
| Hmotnost (g) | 196 |
| Rozsah dodávky | Přístroj včetně sondy, 3 ks baterií a manuál |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
