Úvod
Odvětví
Vodohospodářství
Termočlánkový teploměr K-typu, s podsvíceným LCD a CAL tlačítkem, rozlišení 0,1°C
Termočlánkový teploměr K-typu, s podsvíceným LCD a CAL tlačítkem, rozlišení 0,1°C
Kód produktu
HI93530N
Termočlánkový teploměr K-typu, s podsvíceným LCD a CAL tlačítkem, rozlišení 0,1°C. Vodotěsné provedení umožňuje pohodlné měření i v terénu.
|
6 521,90 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 390,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | -200,0 až 999,9°C; 1000 až 1371°C |
| Rozlišení | 0,1°C (-149,9 až 999,9°C); 0,2°C (-200,0 až -150,0°C); 1°C (nad 1000°C) |
| Přesnost | ±0,5°C (-100,0 až 999,9°C); ±1°C (nad 1000°C) |
| Kalibrace | 1-bodováv ledové lázni na 0°C |
| Napájení | 3 x 1.5V AA, možnost nastavení automatického vypínání |
| Prostředí | -10 až 60°C, RH max 100% |
| Sondy | termočlánky K-typu, HI766X serie (nutno doobjednat samostatně) |
| Rozměry | 150 x 80 x 36 mm |
| Hmotnost (g) | 235 |
| Rozsah dodávky | Teploměr, baterie, a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
