Termistorový teploměr pro potraviny
Kód produktu
HI93501
Přenosný termistorový teploměr určený pro měření potravin včetně vpichové sondy.
|
3 528,36 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
2 916,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -50,0 až 150,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C |
| Přesnost | ±0,4°C (-10,0 až 80°C) |
| Napájení | 3 x 1.5V baterie, 1500 hodin neustálého používání |
| Prostředí | -20 až 50°C, RH max 100% |
| Sondy | FC762PW vpichová teplotní sonda pro obecné použití, 1 m kabel, bílá rukojeť (v ceně přístroje) |
| Rozměry | 140 x 57 x 28 mm |
| Hmotnost (g) | 175 |
| Rozsah dodávky | Přístroj je dodáván se sondou, bateriemi a manuálem. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
