Teplotní datalogger s displejem LCD, 2 kanály (externí)
Kód produktu
HI148-4
Teplotní datalogger HI148 s IP67 a 2 externími senzory je ideální pro monitoring teploty v potravinářských provozech, při transportech, v museích a zahradnictvích.
|
3 128,96 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
2 585,92 Kč
Cena bez DPH
|
|
Produkt již bohužel není dostupný |
|
Parametry
| Rozsah | -40,0 až 125,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C; 0,2°C nad 100°C |
| Přesnost | ±0,5°C; ±0,4°C 0 až 70°C |
| Materiál | 2x nerezové sondy |
| Napájení | 3ks 1,5V AAA |
| Prostředí | IP67; -20 až 60°C, RH 100% |
| Datová paměť | Až 8 000 vzorků/kanál (2 kanálový model), interval - 1 s až 24 hodin; nutný SW pro stažení dat |
| Sondy | 33,5 x 3,5 mm, 1 m kabel |
| Rozměry | 107 x 59 x 17 mm |
| Hmotnost (g) | 130 |
| Rozsah dodávky | Datalogger s nástěnným držákem, software, USB kabel, baterie a návod. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
