Skládací teploměr pro mlékárenský průmysl, certifikace EN 13485
Kód produktu
HI151-000
Termistorový tester s vpichovou sondou pro namátkovou kontrolu teploty potravin od mraženého masa / zmrzliny až po horký olej / karamel. Praktický skládací teploměr – otevřením se automaticky zapne. Opatřen ergonomickým držadlem.
|
2 613,60 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
2 160,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | -50,0 až 300,0°C |
| Rozlišení | 0,1°C (-50,0 až 199,9°C) a 1°C (200 až 300°C) |
| Přesnost | -50,0 až -30,0°C a 170 až 199,9°C: ±0,4°C, -30 až 170°C: ±0,2°C; 200 - 300°C ±1°C |
| Materiál | nerezová ocel |
| Napájení | CR 2032/ cca 400 hodin nepřetržitého provozu |
| Prostředí | -30 až 50°C, IP 67 |
| Sondy | vpichová, 103 x 3 mm |
| Rozměry | 165 x 45 x 24 mm |
| Hmotnost (g) | 85 |
| Rozsah dodávky | Termistorový tester s vpichovou sondou, baterie a návod, EN certifikát. |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
