Úvod
Odvětví
Nápojový průmysl
Vinařství
Refraktometer pro stanovení cukru ve víně v % Brix a v % V/V potenciálního obsahu alkoholu
Refraktometer pro stanovení cukru ve víně v % Brix a v % V/V potenciálního obsahu alkoholu
Kód produktu
HI96813
Digitální refraktometer pro kontrolu obsahu cukru v moštu. Výsledek v %Brix nebo % potenciálního alkoholu. Nastavitelný koeficient přepočtu na % pot. alkoholu (% v/v) = (0,50 až 0,70) x % Brix, nebo (%v/v) = 0,059 x [(2,66 x °Oe) - 30]
|
€ 277.00
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
€ 277.00
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,1 % Brix, 0,1 % V/V; 0 až 80°C |
| Rozlišení | 0,1 % Brix, 0,1 % V/V; ±0,1°C |
| Přesnost | ±0,2 % Brix, ±0,2 % V/V |
| Napájení | 9V baterie |
| Optický systém | žlutá LED |
| Prostředí | IP65 |
| Teplotní kompenzace | v rozsahu 10 až 40°C automatická |
| Rozměry | 192 x 104 x 69 mm |
| Hmotnost (g) | 420 |
| Rozsah dodávky | Přístroj, baterie, návod, certifikát kontroly kvality výrobcem. |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
