Referenční elektroda
Kód produktu
HI5312
Referenční elektroda, s dvojitou referencí Ag/AgCl, skleněné tělo. Použití pro titrace a vzorky s obsahem nerozpuštěných pevných látek, 4mm banana konektor.
|
6 207,30 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
5 130,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozhraní | PTFE |
| Elektrolyt | 3,5 M KCl |
| Materiál | sklo |
| Reference | dvojitá, Ag/AgCl |
| Délka kabelu | 1 |
| Prostředí | -5 až 80°C, max. tlak: 0,1 baru |
| Komunikace | 4 mm banánek |
| Rozměry | délka: 120 mm;. průměr: 10 mm |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
